הלוואה לכל מטרה

 

משכנתא היא כלי המימון הזול ביותר שזמין לאזרח הממוצע ומכאן ,לרוב, משמשת לרכישת דירה.

עם זאת, נכס יכול להיות מקור מימון גם לצרכים אחרים כגון שיפוץ, החזר הלוואות וכיסוי מינוס, עזרה לבן משפחה ועוד. הרגולציה הנוכחית מאפשרת לקבל הלוואת משכנתא של עד 50% מימון על הנכס הקיים, הלוואה זו תוגדר ברוב המקרים כ "הלוואה לכל מטרה" ותתומחר בריבית מעט יקרה יותר ממשכנתא רגילה.

הלוואות לכל מטרה במסגרת המשכנתא הן כלי זמין ופשוט יחסית אך כדי שיהיו גם כלכליות ויעילות עליהן להילקח רק לאחר בחינה מקצועית של כלל הפתרונות האפשריים, ליבון צרכים מעמיק, ניהול סיכונים ובניית תמהיל תוך התחשבות בשינויי ריבית ומדד עתידיים.

ראוי לציין כי תמחורן של הלוואות לכל מטרה הוא מורכב יותר מהלוואות משכנתא רגילות שכן פערי הריביות בין הבנקים במקרה של הלוואות לכל מטרה יכולים להגיע ליותר מ2% ועל כן חשוב מאוד לבנות את הבקשה להלוואה ולהציגה באופן האופטימלי מול כל גוף מימון וגם למצות את המשא ומתן מול גופי המימון השונים.

בפעילותה, יוצרת  פריים משכנתאות שינוי מהותי ביחסי הכוחות שבין הבנקים והצרכנים- שינוי אשר מעניק ערך מוסף אמיתי ללקוחותינו.  צוות פריים מבצע ניתוח כלכלי מעמיק של צרכי הלקוח, בונה תמהיל הלוואה מאוזן כלכלי וזול ועורך מכרזים בין הבנקים וגופי המימון השונים כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר.

Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookEmail this to someonePin on Pinterest